Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Winter Run Olomouc 2017

Foto

Dne 18. února 2017 ve 12:00 hod. se v Olomouci odehrál start do již tradičního silničního běhu ve Smetanových sadech. Na výběr byly pro běžce dvě délky tratí, a to na 4 km a 8 km. Běhu se účastnili i čtyři členové PSK Přerov. Za něžné pohlaví startovaly na 4 km Martina Lehká za tým "Marťani Chomýž" a Pavlína Jordanova za tým "Znavené pohorky Soběchleby". V cílové rovince se odehrál mezi těmito těžký souboj, ze kterého nakonec vzešla jako vítězka Pavlína Jordanova s časem 26:24,6 min. na 54. místě v kategorii a ihned za ní Martina Lehká s časem 26:25,79 min. na 55. místě v kategorii. Na delší trati 8 km běžel David Jordanov za tým "Znavené pohorky Soběchleby" a Martin Zavadil za tým "Marťani Chomýž". S tratí se lépe popral David Jordanov, který doběhl v čase 43:56,37 min. a skončil na 108. místě v kategorii. Martin Zavadil doběhl v čase 48:21,62 min. a skončil na 153. místě v kategorii. Pro porovnání je třeba uvést, že na trati 4 km získal celkové 1. místo Petr Harnoš z TPCA bike team s časem 14:25,92 min. a na trati 8 km zvítězil celkově Roman Paulík z TJ LOKOMOTIVA Břeclav s časem 27:42,11 min.