Hlavní nabídka:

Hostýnská osma 2016

Foto
Popis akce Hostýnská osma 2016

Dne 13.08.2016 se členové PSK Přerov, ZS OHK a to David Jordanov, Pavlína Jordanova a Martin Zavadil, zúčastnili ultratrailového běžeckého závodu Hostýnská osma. Trať, která vedla Hostýnskými vrchy a měla celkovou délku téměř 68 km zdolali všichni tři. David Jordanov a Pavlína Jordanova v kategorii Týmy mix v čase 12:07:37 hodin a obsadili tak 13 místo ve své kategorii. Martin Zavadil v nejobsazenější kategorii mužů doběhl ve velmi dobrém čase za 12:54:23. Mimo tyto členy závodící za PSK Přerov se závodu zúčastnila i členka ZS OOP Přerov I a to Lucie Fallová. Ta běžela v kategorii týmy ženy za Wood team a s parťačkou doběhla za 11:42:18 a společně se tak umístili na fantastickém 2. místě ve své kategorii.